do esski : Odbitki, jakie posiadam nie są wielkości nawet pół pocztówki, nie mówiąc już o jakości samych zdjęć robionych na filmie niskiej czułości 18 DIN bez korzystania ze światłomierza :(
Zdjęcie zrobione tylko do porównania, do tego w niesprzyjających warunkach oświetlenia poprzez szyby okna w budynku Lniana 8 (okno w klatce schodowej było nie do otwarcia), stąd widoczne nieznaczne odbicia
Miałem zapisane z tyłu zdjęcia, że to grudzień, ale jeszcze widać drzewa z liściami, więc zmieniłem na listopad, ale mógł to być nawet koniec października.