| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Teofilów

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Inne
Obszar nr 45 Teofilów.
Szczecińska – Aleksandrowska – tory PKP – granica dzielnic Bałuty/ Polesie – Szczecińska.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...5678910111213następna
Fonik1
 
+1 głosów:1
Ostatnie słowa opisu zdjęcia się częściowo sprawdziły- dom frontowy zburzono między 2020 a 2021 rokiem, oficyna jednak nadal stoi.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Drobna korekta.
2023-09-03 01:32:24 (2 lata temu)
pewu
 
+1 głosów:1
Chyba już nie jest wykorzystywany. Właściciel przeniósł się z biznesem do Monopolis.
2022-06-06 08:37:07 (4 lata temu)
do pewu: Nie zaglądałem do wnętrza ... Kiedyś była tu jakaś "knajpka" ... GĘSINĘ oferowali swego czasu ... Dla mnie jest najistotniejsze że budynek NIE jest wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem ... Jak zresztą olbrzymia ilość budynków w Łodzi ... Nawet wspomniane przez Ciebie Monopolis ... czy Manufaktura ... Nienawidzę tych miejsc ... :(
2022-06-06 14:39:34 (4 lata temu)
do sawickimarcin: Na stacji jest taki obiekt jak dworzec. Przeniosłem zdjęcie do niego.
2022-06-06 20:22:35 (4 lata temu)
do blaggio.: OK ... Dziękuję ... :)
2022-06-06 21:36:42 (4 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
w Czym moja kładka do usunięcia przez was jest gorsza od twoich krzaczorów ?
2023-03-30 22:29:48 (3 lata temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do Waldemar S: Zdjęc "krzaczorów" są 2 ... kładki naprodukowałeś wspólnie z Elizą 8 .... z czego 3 bym wyrzucił... widzisz różnicę?
2023-03-30 22:37:21 (3 lata temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do Waldemar S: Bo to jest budynek, który nie istnieje już od kilku lat. Zauważ, że zdjęcie jest sprzed prawie pięciu lat, jedno z wielu zrobionych tego dnia, ale jedno z niewielu niedodanych. Wtedy jeszcze była szansa na zrobienie lepszego. Teraz jednak zdecydowałem się je dodać. Lepsze to, niż żadne.
2023-03-30 22:43:28 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do ylooC: widzę, wyrzucać to sobie możesz......to jest ta różnica
2023-03-30 22:44:08 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do blaggio.: to nie argumenty, krzaczory 90% obiektu, u mnie w porywach 20% czym się różnimy ?
2023-03-30 22:45:09 (3 lata temu)
ylooC
 
+5 głosów:5
do Waldemar S: Waldku, czy Ty na prawdę nie widzisz różnicy? Skaczesz do każdego kto zwróci uwagę na bardzo podobne fotografie Twoje i kol. Elizy? Jeśli w waszej wspólnej działalności widzisz korzyści, widzisz sens, to zorganizuj to w sposób odpowiedni. Podróżujecie razem, razem dzielicie pasję do fotografowania, to razem twórzcie materiał który będzie dla FP wartością dodaną. Robienie prawie identycznych ujęć w tym samym czasie, nie jest wartością dodaną dla FP. Ustalcie wspólnie, plan działania, listę obiektów które chcecie uwiecznić, kto robi zdjęcie dla danego obiektu - oceńcie kadry w swoim gronie, wybierzcie najlepsze waszym zdaniem, i dodawajcie.
Krytyka że kadr jest słaby, mało ostry itd, zawsze się znajdzie w każdym gronie oceniających - tego nie unikniesz. Pamiętaj, że czymś innym jest rozmowa czy zdjęcie jest "nieostre" bo wykonane telefonem i można podejść do sprawy "robię zdjęcia jakie mogę i na jakie pozwala mój aparat" , a czym innym jest dyskusja że kadry różnią się w znikomym stopniu od siebie - patrz są prawie identyczne.

Ja zrobiłem dzisiaj test - pokazałem moim dzieciom parę zdjęć Twoich i Elizy, i poprosiłem o informację, co o nich myślą. I jak myślisz co powiedziały? Że są takie same. Oczywiście biorę pod uwagę fakt, że to są dzieci, ale one biorą zdjęcia "wprost" bez głębszej analizy. Może to Cię przekona do weryfikacji swoich poglądów.
Ufam, że to pomoże rozwiązać tą sytuację w sposób najbardziej odpowiedni dla FP i z szacunkiem dla jej użytkowników i innych odwiedzających.
Jeśli potrzebujesz porady, pomocy w kwestiach technicznych, przypisaniowych i innych, napisz - z chęcią pomogę udostępniając całą moją wiedzę dotyczącą technikaliów FP
2023-03-30 22:59:04 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do ylooC: ty wymagasz testu, ale u psychologa, nie mieszaj w to dzieci
2023-03-30 23:30:20 (3 lata temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do Waldemar S: To teraz mnie posłuchaj ..... Wara Ci od moich dzieci...!!!!!! Zrób zrzut ekranu... napiszę to w osobnym komentarzu żebyś miał lepszy screenshot!
2023-03-30 23:31:51 (3 lata temu)
ylooC
 
do Waldemar S: Pozdrawiam!
2023-03-30 23:32:28 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do ylooC: sam je wmieszałeś, po co ?
2023-03-30 23:52:32 (3 lata temu)
ylooC
 
+5 głosów:5
do Waldemar S: Napiszę Ci bardzo kulturalnie - nie masz w sobie krzty samokrytyki.
2023-03-30 23:56:20 (3 lata temu)
blaggio.
 
+4 głosów:4
do Waldemar S: Tak więc już lecisz w dół nieubłaganie. Straciłeś prawie wszystko... Warto było?
2023-03-31 00:16:46 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do blaggio.: mnie nie zależy, ale jak widać to wy macie ból du/////
2023-03-31 00:17:30 (3 lata temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do Waldemar S: Ból czego? Nazywasz innych prostakami a piszesz takie rzeczy? Plecy nie bolą? Bo tych kamieni pątników to chyba nosisz pół tony.... Każy Ci tutaj wrzucił jednego to musiało Cię przygiąć.
2023-03-31 00:20:40 (3 lata temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do Waldemar S: Zrozumiałem wreszcie, co mam zrobić teraz.
2023-03-31 00:22:18 (3 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
Moja dawna buda od kilku lat wystyropianowana. Murowane ogrodzenie zniknęło wcześniej, a drzewa przed frontem jeszcze wcześniej, bo przeszkadzały w parkowaniu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2023-08-08 21:36:57 (2 lata temu)
W pierwszej wersji niecka była cała wybetonowana a woda sikała z rurki wystającej tam, gdzie po lewej widać skrzynkę z zaworem. Zekologizowano to podczas remontu parku kilka lat temu. Beton zapewne pozostał pod spodem przysypany kamieniami..
2024-04-02 20:56:53 (2 lata temu)
do blaggio.: Od Nowego Roku 2024 zamieszkałem znowu w okolicach Teo ... Na granicy ze Złotnem ,,, Odwiedzam sentymentalnie te okolice po 40-tu latach... W tym bajorku "brzechtałem" się na dwóch zbitych deskach około 1970 roku ...
2024-04-02 21:33:23 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: A ja w 1972 jeździłem na łyżwach... ;-)
W 1970 jeszcze Rojna kończyła się na Kaczeńcowej, a tam gdzie teraz Teo przychodziłem zimą z kolegami lepić ogromne wymyślne bałwany.
2024-04-02 21:48:25 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Poproszę o ciągły znacznik odpowiedzialny za zaznaczenie ulicy ma mapce
2024-04-02 22:05:15 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Na Fioletowym tle - nad głównym tytułem obiektu zaponiewirał sie numer "32" ... Poproszę o zlikwidowanie tej "32" ...
2024-04-02 22:36:17 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Trzeba przypisać do Kwiatowej a odpisać od Kwiatowej 32, bo teraz Kwiatowa 43b jest podobiektem Kwiatowej 32
Ja nie mam uprawnień na łódzkie.
2024-04-02 22:41:26 (2 lata temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do marjallo: Zrobione :)
2024-04-02 22:43:36 (2 lata temu)
do marjallo: Zapomniałem tych ścieżek ... Przeprowadziłem się i wypadłem 'z transu" ...
2024-04-02 22:45:34 (2 lata temu)
do Marek W : Dziękuję ... :)
2024-04-02 22:46:38 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
Wszystko przemija...
Przez kilka lat na przełomie lat 60. i 70. jako chłopak co drugi dzień chodziłem do sąsiedniego gospodarstwa pod nr 42 po mleko prosto od krowy i oglądałem ten wtedy wyróżniający się dom, i nie raz widziałem wychodzącego z niego mężczyznę, który wsiadał do stojącego na ulicy sportowego wozu budząc we mnie niekłamaną zazdrość.
2024-04-04 20:52:36 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Od nowego roku 2024 zamieszkałem w bliskim sąsiedztwie ... Teren Gospodarstwa jak i sam dom jako "fotograficzna pustynia" mobilizuje mnie do fotograficznych i urbexowych exploracji ...
2024-04-04 21:21:19 (2 lata temu)
Poproszę o zmianę kategorii obiektu. Nie wiedzieć czemu wyświetliło się "kościoły" ... Także w adresie jest literówka - jakaś niepotrzebna cyferka "1" przy numerze 40
2024-04-05 04:56:13 (2 lata temu)
4elza
 
do sawickimarcin: Skorygowane.
2024-04-05 06:35:42 (2 lata temu)
do 4elza: Dziękuję. T druga brama - nr 2 zakwalifikowała mi sie do Infrastruktury drogowej ... Może tez podmieńmy ja na "Bramy" ... ?
2024-04-05 14:00:10 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
do sawickimarcin: Zmienione.
2024-04-05 14:01:23 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję
2024-04-05 14:06:43 (2 lata temu)
W związku z przybywaniem sfotografowanych obiektów na posesji Kwiatowa 40 - poproszę o zamknięcie terenu Gospodarstwa Ogrodniczego - ciągłym powierzchniowym znacznikiem. Dziękuję
2024-04-04 22:36:03 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Dołożyłem znacznik i dom przypisałem też do gospodarstwa, ale o ile to, co w jego otoczeniu może pozostać przypisane do domu, to jakieś dalsze obiekty gospodarstwa pasowałoby przypisywać już tylko niego, nie do domu.
2024-04-04 23:11:38 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Taki stan terenu jak teraz świadczy o tym, że grunt już znalazł nowego właściciela, który w odpowiednim momencie odsprzeda go jakiemuś inwestorowi.
2024-04-04 23:16:01 (2 lata temu)
do blaggio.: Tak ... Teraz mi się podoba ... :)
2024-04-05 14:02:06 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
126 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Teofilów
123
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Kościuszki 36, Drezdenko Gryfice Gryfice nowotki Brześć zakorzel merino werba gdynia lotnicze gdynia lotnicze Gdynia lotnicze Gdynia z lotu ptaka warszawa aleje jerozolimskie katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ august soller węgrzce Zamosc Zamosc mieszkowice rymanów niedźwiedzia rymanów przemyśl