26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Teofilów

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Inne
Obszar nr 45 Teofilów.
Szczecińska – Aleksandrowska – tory PKP – granica dzielnic Bałuty/ Polesie – Szczecińska.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...5678910111213następna
Poproszę o korektę adresu i załączenie mapki ... Pare dni TU nie byłem i zakręciłem się ...
2024-04-01 21:32:57 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Znacznik na mapce jest jakiś dziwny ... Z czerwonym punktem - oczkiem ... Inne znaczniki tego nie mają.
2024-04-09 04:46:29 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Bo to jest znacznik samego zdjęcia, nie znacznik obiektu. Ten znacznik trochę bez sensu, bo stawia się go nie na obiekcie, tylko w miejscu wykonania zdjęcia głownie po to, by pokazać skąd jest widok.
Przesunąłem znacznik zdjęcia i skierowałem zgodnie z widokiem dla demonstracji.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2024-04-09 22:10:32 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Hmmmmm ... To teraz każdy obiekt będzie miał swojego "pilota" - miejsce skąd było robione zdjęcie ... ? Zagęści to niepotrzebnie mapkę ...
2024-04-10 18:03:47 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: No nie, to byłaby przesada. Gdyby zdjęć było kilka z różnych stron, to każde mogłoby mieć swój znacznik. Nie wiem dlaczego komuś przyszło do głowy dawać ten znacznik. Może omyłkowo. Ja go zostawiłem, jak podałem, dla demonstracji, ale on przy tym zdjęciu w niczym specjalnie nie pomaga. Najbardziej przydatny jest w szerokich i dalekich widokach, i wtedy, gdy wskazanie miejsca zrobienia zdjęcia ma znaczenie.
2024-04-10 19:57:45 (2 lata temu)
Poproszę o zmianę kategorii obiektu. Nie wiedzieć czemu wyświetliło się "kościoły" ... Także w adresie jest literówka - jakaś niepotrzebna cyferka "1" przy numerze 40
2024-04-05 04:56:13 (2 lata temu)
4elza
 
do sawickimarcin: Skorygowane.
2024-04-05 06:35:42 (2 lata temu)
do 4elza: Dziękuję. T druga brama - nr 2 zakwalifikowała mi sie do Infrastruktury drogowej ... Może tez podmieńmy ja na "Bramy" ... ?
2024-04-05 14:00:10 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
do sawickimarcin: Zmienione.
2024-04-05 14:01:23 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję
2024-04-05 14:06:43 (2 lata temu)
Poproszę dla czytelności sytuacji w terenie i na mapce o stworzenie ciągłego znacznika dla granicy Gospodarstwa od strony zachodniej
2024-04-07 09:15:51 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Taki obiekt "Gospodarstwo od zachodniej strony" i znacznik nie jest potrzebny, bo po pierwsze granica nie jest tak naprawdę obiektem (nawet jeśli podkreślają ją posadzone wzdłuż niej tuje), po drugie obszar gospodarstwa musi być zaznaczony w jego maksymalnych granicach, żeby objąć wszystkie nieistniejące obiekty i zdjęcia dotyczące również części, która już została z niego wyłączona (działka Lidla). To zdjęcie może być przypisane tylko do gospodarstwa (pokazuje obecną granicę jego pozostałości i do Lidla (jako fragment jego otoczenia). Obiekt do skasowania.
2024-04-11 21:43:56 (2 lata temu)
Czy nie przydałby się ciągły znacznik na mapie wskazujący tą Rezerwę ... ?
2024-04-07 12:41:51 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Poproszę o zmianę ikonki rodzaju obiektu na tym fioletowym polu. Zahaczyła mi się kamienica ...
2024-04-11 11:15:49 (2 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Zmieniłem znacznik na liniowy
2024-04-11 11:37:59 (2 lata temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Nie wiem czy tworzenie dodatkowego obiektu "Rezerwa..." ma sens. Tak sobie ktoś napisał w tym miejscu na mapie (mapa OSM, czyli taka, na której każdy może coś umieścić), ale de facto cały pas terenu od al. Włókniarzy do ul. Szczecińskiej jest zarezerwowany pod tę trasę od kilkudziesięciu lat. A konkretnie o tym fragmencie napisałem jakiś czas temu w artykule "Projekt trasy Wojska Polskiego itd." w siódmym akapicie, nie licząc wstępu. Dotychczas cały ten teren pomiędzy Kwiatową i Traktorową był jedną działką pod adresem Kwiatowa 42 i taki obiekt jest na FP > . Jeżeli ze względu na to, że teraz są tam już wydzielone działki pod nr 42, 42a, 42b itd. z tą drogą pośrodku, i sumienie komuś nie pozwala przypisać nowych zdjęć do dotychczasowego obiektu, to proszę bardzo. Ale zaproponowana nazwa raczej nie jest odpowiednia.
2024-04-11 17:35:21 (2 lata temu)
do ylooC: Czekałem na TO kilka dni ... Dzięki. Druga sprawa to pojawiły się ostatnio jakieś dziwne czerwone punkty - "oczka" ... Aby pokazać absurdalność tej funkcji - dodałem po jednym takim "oczku: do każdego z trzech zdjęć dokumentujących budowę utwardzonego podjazdu na Trasie Rezerwy ... System to przyjął i to wyświetla ... Wygląda to bzdurnie i nic nie daje ... Zrobiłem to jako prowokację aby coś z TYM zrobić ...
2024-04-11 15:18:16 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Nie trzeba dodawać zdjęć do mapy, te znaczniki dodają się automatycznie dla zdjęć wykonanych z popularnych dronów DJI, np. tutaj i dzięki nim widać skąd zostało zrobione zdjęcie oraz w którą stronę. Można je łatwo usunąć z mapy zmieniając zakres lat paskiem w dolnej części mapy albo wybierając opcję w prawym górnym rogu "bez zdjęć".

Te znaczniki pomagają znaleźć zdjęcia z danego przedziału czasowego, np. no i tak jak pisałem - kto nie chce to nie musi tego używać i może to łatwo wyłączyć a kto chce to może dodać do mapy.
2024-04-11 16:52:06 (2 lata temu)
do Neo[EZN]: Dzięki za info. Mnie się ta nowinka nie podoba i zastosowałem ją eksperymentalnie i w chwili obecnej nie planuję z niej korzystać. Zdjęć z dronów nie robię i raczej nie będę robił - także też mnie to nie dotyczy. Pozdrawiam,
2024-04-11 17:43:28 (2 lata temu)
do blaggio.: Zobaczymy co z tym miejscem stanie się dalej. Zmienić tytuł obiektu można zawsze ,,, A zdjęcia które powstały się przydadzą i już się nie powtórzą w tej wersji bo sytuacja w tym miejscu zmienia się dynamicznie. Rozjeżdżona błotnista droga stanie się za chwile ulicą - już ten utwardzony podjazd to zapowiada ...
2024-04-11 17:49:09 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Zdjęcia są OK. A tak na marginesie: określenie "Rezerwa pod trasę", czyli ulicę rozumianą jako nie zwykła uliczka osiedlowa tylko ulica prowadząca intensywny ruch, byłaby rzeczywiście rezerwą, gdyby miała szerokość minimum 20 m, a tu nawet pomiędzy postawionymi już budynkami tyle nie ma. W rzeczywistości to już jest była rezerwa. A dlaczego? Wyjaśnienie jest właśnie w podanym fragmencie mojego artykułu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2024-04-11 17:50:33 (2 lata temu)
Te kocie łby były na odcinku od ul. Aleksandrowskiej mniej więcej do tego miejsca i na odcinku początkowym między ul. Złotno i Rąbieńską.
2024-04-11 22:12:28 (2 lata temu)
do blaggio.: W okresie deszczowym robi się tu błotna zupa ... Rowerem mogę jechać tylko tym dwupłytowym - metrowym chodniczkiem mijając się z pieszymi ...
2024-04-11 22:18:08 (2 lata temu)
Hmmmmm ... Zastanawia mnie przypisanie obiektu ... Ja ze swoim zdjęciem "podpiąłem" się pod już ustaloną wcześniej lokalizację ... W.g mnie Teofilów "Przemysłowy" to teren na północ od Aleksandrowskiej ... Na południe od Aleksandrowskiej to Teo Mieszkaniowy ... Może Administracja to jakoś skoryguje ... ? Dziękuję
2024-04-19 22:15:12 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Oczywiście, że trzeba to poprawić, tylko że dotyczy to konkretnego zdjęcia, którego przypisania może aktualizować sam autor/dodający. W oknie edycji zdjęcia w linijce "Ścieżki przypisań - rozwiń" po rozwinięciu listy można wybrać i zaznaczyć to, co ma być, i zatwierdzić.
2024-04-20 00:49:15 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Jaki jest właściwie adres tego biurowca ... ? Nasza mapa pokazuje Traktorową 126 ...
2024-04-22 06:27:59 (2 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: BIURO REAL OFFICE
Traktorowa 128, Łódź, Bałuty
2024-04-22 09:13:14 (2 lata temu)
do Eugeniusz S.: 128 to teren fabryczno-magazynowy. Biurowiec stoi na 126 - patrz mapa . Ja się podpiąłem pod już istniejący i mylnie przypisany obiekt ... Poproszę o korektę. Dziękuje.
2024-04-22 09:46:42 (2 lata temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: A tu podają nr 126, i taki przyjąłem, zgodny z resztą z Geoportalem. Biurowiec przypisany jest do obu ulic, ale żeby była jasność co do używanego adresu, ujawniłem go w nazwie obiektu.
2024-04-22 16:29:18 (2 lata temu)
do blaggio.: Traktorowa 126 jest OK.
2024-04-22 19:45:00 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Poproszę przy nazwie ulicy o dopisek numeru posesji - 47. Dziękuję
2024-04-22 06:29:52 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Uściśliłem nazwę obiektu oraz przypisałem go też do biurowca, bo w zasadzie historycznie, to jest jeden budynek z biurowcem, chociaż teraz jest wyodrębniony własnościowo.
2024-04-22 15:19:00 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
I zaś TEOFILÓW PRZEMYSŁOWY się za nami ciągnie ...
2024-04-23 21:54:34 (2 lata temu)
ylooC
 
Może mi ktoś powiedzieć co to za dzielnica ma być. Zmienię i po sprawie. Marcin, to nie kwestia bycia standardowym/niestandardowym, to po prostu kwestia komunikacji. Wystarczyło - proszę zmienić przypisanie tego obiektu do takiej a śmakiej dzielnicy, bo nie wiem jak to zrobić/nie umiem / nie chcę czegoś nagrzebać...... I nie byłoby całej dyskusji. PS> Usuń te "uśmiechy" z podpisu proszę, i wielokropek. Bo do opisu nie wnosi w tym przypadku nic. Dziękuję
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: orto
2024-04-24 22:45:47 (2 lata temu)
blaggio.
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin: To nie łaska samemu zaktualizować? Każdy musi to robić, gdy dodaje zdjęcie do takiej ulicy jak Aleksandrowska. Nie ma wyjścia. Nie ma innego sposobu, bo tak to niestety działa przy kilku jednoczesnych przypisaniach. Zawsze najpierw automatycznie wyskakuje tylko jedno z nich, niekoniecznie to właściwe.
2024-04-23 23:24:36 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Ja uznaję że skoro to nie mój błąd - to nie powinienem poprawiać ... Tym bardziej że błąd jest jakoś mocno zakorzeniony i wyskakuje za każdym razem ... Ja uznaję w takim przypadku że wymaga to ingerencji kogoś Ważniejszego ...
2024-04-24 07:54:29 (2 lata temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Widzę, że chyba nie potrafię prawidłowo i zrozumiale objaśniać spraw, ale mimo to spróbuje jeszcze raz.

To nie jest BŁĄD.

Gdy tworzy się nowy obiekt przypisany do ulicy, czy każdego innego obiektu, która/y ma kilka przypisań, to na stronie tego nowego na "fioletowym pasku" automatycznie pokazuje się jedno z tych przypisań, zawsze takie samo przy każdym nowym obiekcie przypisanym do tego samego obiektu nadrzędnego (niestety nie orientuję się, jakie reguły rządzą tym automatem). Jeżeli to automatyczne przypisanie nie jest właściwe, zwłaszcza w przypadku lokalizacji przy ulicy, która przypisana jest do kilku dzielnic, to trzeba to zaktualizować w oknie edycji nowego obiektu.

Niezależnie do tego, czy przypisanie nowego obiektu jest zaktualizowane, czy nie, po dodaniu zdjęcia tego obiektu w jego przypisaniu pod zdjęciem i tak pokaże się automatycznie to samo jedno z przypisań wspomniane wcześniej. Jeśli przypisanie obiektu (tu Aleksandrowska 10a) do ulicy Aleksandrowskiej wymaga aktualizacji, bo automatycznie wybrało Teofilów Przemysłowy, to przypisanie każdego zdjęcia do tego obiektu zawsze będzie wymagało aktualizacji, i nikt na to innego sposobu nie znajdzie. Obowiązek aktualizacji spada na dodającego zdjęcie.
2024-04-24 19:45:09 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Ja tu jestem tylko szeregowym użytkownikiem i nie mam aspiracji przebudowywania Portalu ... Po to są Administratorzy i skoro moje zgłoszenia odbijają się od systemu to ja nie będę z tym walczył ... Skoro tak może być - to niech będzie ... Skoro ja prosze o pomoc i zgłaszam problem to mam nadzieje że będzie to poprawione ... Skoro nie musi - to niech tak będzie .
2024-04-24 21:50:26 (2 lata temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Co miałoby być poprawione? Nie udawaj głupka. Taki sposób wyświetlania się przypisań jest przyjęty odgórnie przez głównego administratora Neo, i żaden zwykły administrator tego nie jest w stanie zmienić. I nie dotyczy to tylko ul. Aleksandrowskiej. Neo, gdyby ten "problem" był łatwy do rozwiązania, dawno by to udoskonalił.
Wytłumaczyłem też, co z tym trzeba robić samemu (aktualizacja). Wszyscy aktualizują przypisania dodawanych przez siebie zdjęć, jeśli jest taka potrzeba, i traktują to jako normalną rzecz.
Sama aktualizacja jest trywialnie prosta, tylko trzeba chcieć zainteresować się tym i samemu sprawdzić, jak to działa. Nie ma obaw, wszystkie błędne działania można odwrócić.
2024-04-24 23:08:18 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do ylooC: Ale ja już prosiłem swojego Administratora , Ale On upiera się aby mnie wychowywać. Jeden błąd On poprawił ale drugi już nie chce . A to NIE moje błędy.i ja ich nie będę poprawiał bo nie jestem Osobą Funkcyjną.I tyle pisaniny o NIC - zamiast poprawić i gotowe, I patrz wielokropków nie nastawiałem a świerzbiła mnie klawiatura
2024-04-24 23:04:45 (2 lata temu)
do ylooC: Wielokropek i "uśmieszek" na Twoje życzenie usunąłem . Widzisz jaki jestem ugodowy.
2024-04-24 23:06:55 (2 lata temu)
ylooC
 
do sawickimarcin: Podaj proszę do jakiej dzielnicy ten obiekt powinien być dopisany.
2024-04-24 23:06:16 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do ylooC: Po prostu Teofilów - bez przymiotnika "przemysłowy" . I przejrzyj pozostałe zdjęcia pod adresem Aleksandrowska 10-a bo mogą być obarczone tą wadą.
2024-04-24 23:09:56 (2 lata temu)
ylooC
 
do sawickimarcin: Dziękuję, - jaka to dzielnica, możesz mi w końcu powiedzieć?
2024-04-24 23:07:17 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do ylooC: Specjalnie nie zmieniam tego przypisania, bo czekam na to, że Kolega Marcin ruszy wreszcie... i sam to zrobi.
2024-04-24 23:19:06 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do ylooC: Czyli ten sposób (jęczenie) będzie stosowany w podobnych przypadkach nadal. Powodzenia.
2024-04-24 23:21:14 (2 lata temu)
do blaggio.: Phiiiiii ... I dało się . Nie wiem komu dziękowac
2024-04-24 23:17:32 (2 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Kończąc dyskusję - dodając swoje zdjęcie, jako standardowy użytkownik musisz dbać o prawidłowe przypisanie danego zdjęcia. Innymi słowy, jeśli po dodaniu swojego zdjęcia do isniejącego obiektu, stwierdzisz, że przypisanie dzielnicy jest nieprawidłowe (w tym przypadku Teofilów przemysłowy) jesteś zobligowany do skorygowania tego za pomocą "aktualizacji przypisań". Z listy musisz wybrać do jakiej dzielnicy to foto w ul. Alekstandrowskiej 10a ma być przypisane. Nie zrobiłeś, tego, tylko założyłeś, że cały obiekt ma "źle" i to administrator ma zmienić. Kolega który dodawał zdjęcia przed Tobą zrobił dokładnie to samo .. nie zakutalizował przypisań swoich zdjęć, a Ty powieliłeś jego działania. Funkcjonalność aktualizacji przypisań ma KAŻDY użytkownik, stosując Twoją nomenklaturę, nie musisz być funkcyjnym, żeby dopisywać właściwie swoje zdjęcia i korygować ścieżki przypisań swoich własnych zdjęć. Każdy może nie wiedzieć, każdy może poprosić o pomoc, ale nie zrzucaj swoich obowiązków jako autora fotografii na innych, bo Ty nie jesteś funkcyjny.
2024-04-24 23:21:58 (2 lata temu)
do blaggio.: To co napisałem wcześniej ... Masz chęć mnie wychowywać a ja jestem Rogata Dusza jak pisuje Kolega z Cieszyna.
2024-04-24 23:21:40 (2 lata temu)
do blaggio.: No jak miałem zrobić jak Sam Neo tego nie może ... Ja jestem za "krótki".
2024-04-24 23:24:10 (2 lata temu)
ylooC
 
do blaggio.: Błażej ;)
2024-04-24 23:22:38 (2 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Zacznij czytać ze zrozumieniem Marcin. Problem dla Neo, to fakt, że każde zdjęcie z obiektu aleksandrowska 10a może być dopisane do innej dzielnicy (aleksandrowska jest przypisana do kilku). I KAŻDE zdjęcie, trzeba ręcznie aktualizować do właściwej dzielnicy. Więc jako "krótki" użytkownik zobligowany jesteś do robienia tego dla swoich zdjęć.
2024-04-24 23:26:57 (2 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Klikasz "Edytuj" na swoim zdjęciu ... w nowym oknie klikasz "Ścieżki przypisań - rozwiń" ... wyświetlą się dwie tabele, w górnej masz Aleksandrowska 10a i listę dzielnic do których jest ulica przypisana. Podświetlone tło mają pozycje aktualnie wybrane dla Twojego zdjęcia. Klikasz na "teofilów", i tło przeskakuje na "Teofilów" .. klikasz poniżej Aktualizuj ścieżki przypisań ... i sprawa załatwiona - Twoje zdjęcie ma przypisanie do obiektu Aleksandrowska 10a, ze ścieżka z dzielnicy "Teofilów"... a nie jak inne "Teofilów Przemysłowy" .... Czy to jest zrozumiałe dla Ciebie?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2024-04-24 23:30:20 (2 lata temu)
blaggio.
 
+6 głosów:6
do sawickimarcin: Co znaczy wychowywać? Masz się bezwzględnie dostosować do zasad tutaj panujących, i tyle. A nie jęczeć jak stara baba. Facet inteligentny robi z siebie fajtłapę i jeszcze nie jest mu nawet wstyd z tego powodu, a wręcz traktuje to jako swój atut.
2024-04-24 23:30:32 (2 lata temu)
do ylooC: Spróbuję. Ale i tak nie zwykłem poprawiać czyichś błędów.
2024-04-25 12:09:10 (2 lata temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Chodziło o Twoje zdjęcie a więc i twój błąd. Nikt nie wymaga od ciebie korekty cudzych zdjęć - z resztą chyba nie masz do tego uprawnień .
2024-04-25 16:49:39 (2 lata temu)
do ylooC: Mój błąd wyniknął z cudzego błędu. Ja ten błąd nieświadomie powieliłem. W dobrej wierze istniejący obiekt i "wiszący" na FP od długiego czasu stał się "matką" mojego zdjęcia ...
2024-04-25 18:21:11 (2 lata temu)
do ylooC: A co do uprawnień i możliwości - to nawet dzisiaj próbowałem zmienić opis Czyjegoś zdjęcia które w swoim komentarzu poprawiłem ... Autor zdjęcia NIE ZAREAGOWAŁ i spróbowałem wejść w edycję i skorygować opis ... System mi pozwolił ale ja zaniechałem dalszych czynności ... Skoro autor zdjęcia nie jest zainteresowany korektą to chyba o Nim coś świadczy ...
2024-04-25 18:25:54 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin:
Nie ma tu żadnego "cudzego błędu". Po prostu system nie wybiera automatycznie odpowiedniej ścieżki przypisania, tylko trzeba to zrobić ręcznie. I powinien to zrobić każdy wrzucający zdjęcie po umieszczeniu go na stronie.
2024-04-25 18:25:03 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Ktoś kto jest aktywnym Użytkownikiem portalu FP i zamieszcza zdjęcie z tematyki łódzkiego włókiennictwa i widzi mój wpis - osoby która jest dyplomowanym włókiennikiem i NIE REAGUJE i nie poprawia swoich bzdur - to chyba o czymś świadczy.
2024-04-25 23:01:08 (2 lata temu)
Poproszę o znacznik podłużny dla ulicy Jagny. Jest jeszcze jeden obiekt wadliwie dodany pod tym adresem. Prosze GO usunąc, Dziekuję
2024-04-23 22:01:50 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Wszystko, co sam stworzysz, sam możesz usuwać.
2024-04-23 23:14:02 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
125 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Teofilów
123
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego